Zostanie świadkiem na ślubie, to nie tylko zaszczyt, ale i obowiązek. Świadkowie to ważne osoby w tym wyjątkowym dniu dla pary młodej, służą pomocą, dodają otuchy, dopinają wszystko na ostatni guzik. To oni najczęściej organizują wieczór panieński i kawalerski. Warto w wyjątkowy sposób podziękować im za ich obecność i pomocną dłoń w tym najpiękniejszym dniu dniu w życiu. Przestawiamy kilka pomysłów na ciekawy drobiazg dla nich.

Kto z nas nie lubi słodyczy?!
Ciekawym i popularnym rozwiązaniem są kosze prezentowe, które zawierają fajne słodycze, butelkę wina. W tym przypadku mamy pewność, że trafimy w gust każdego. Do takiego podarunku można dołączyć własnoręcznie zrobione kotyliony dla świadków.

Koszulki z nadrukiem
Autorskie koszulki z napisem super świadek/świadkowa np w stylu superbohater, lub przedstawiające karykaturę pary młodej. Sami możemy skomponować taki desingerski styl takich koszulek, albo pomyśleć nad zabawną wersją.

Drewniane pudełko z grawerem
Drewniane pudełko, w którym umieścimy coś słodkiego, relaksacyjne kosmetyki do kąpieli, kubek spersonalizowany lub kufel dla świadka( z imieniem świadka/świadkowej, datą ślubu, imionami młodych).Drewniana skrzyneczka wygląda bardzo elegancko i efektywnie, od strony wewnętrznej możemy umieścić swój własny grawer, lub skorzystać z gotowego szablonu.

Spersonalizowana statuetka
Możemy wybrać statuetkę w stylu niczym z gali Oskarów, albo szklane w rożnych formach i kształtach. Możemy tam zamieścić wspólne zdjęcie i podziękowanie, taki prezent na pewno zrobi wrażenie na naszych świadkach, poczują się wyróżnieni.

Możecie podziękować świadkom w sposób kreatyny, co najważniejsze liczy się prezent od serca. Postarajcie się, aby pozostał on na długo ich pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *