Wycieraczki z nadrukiem to miły sposób na zaproszenie do odwiedzin. Niezależnie, czy jest to dom, mieszkanie w bloku lub wielkopowierzchniowy sklep w galerii handlowej.

Opcje reklamowe
Wielkoformatowe gadżety reklamowe są dostępne na zamówienie lub w produkcji seryjnej i niezwykle sprawnie sprawdzają się jako nośniki reklamy. Użytkowane są zwykle przez długi czas i przez cały okres ekspozycja reklamy jest pełna.

Materiały do produkcji
Wycieraczki produkuje się z wielu materiałów. Zdecydowanie numerem jeden jest guma. Pozyskiwana jest często z przerobu materiałów odpadowych lub zużytych opon. Ponownie przetworzona dostaje drugą młodość i życie. Wzory wytłaczane na gumie są trwałe i nie ulegają zatarciu.

Tekstylne tworzywa na bazie nowoczesnych elastomerów już dawno podbiły ten rynek. Dywaniki z wykładzin miękkich, wykonanych z włókien poliamidowych równie dobrze poddają się procesowi druku.

Metody drukarskie oferują wiele sposobów na zaprezentowanie reklamy na przedmiotach, które są na co dzień używane przez wszystkich obywateli każdego kraju. Druk transferowy lub sitodruk to jedne ze starszych technologii drukarskich wykorzystywanych przez reklamę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *